Класиране 2014

Финално класиране за Postbank Business Run 2014.

Времето е измерено от момента в който първият участник от вашия отбор е пресякъл старта, до момента в който последеният участник е пресякъл финала на 16-ата обиколка.

PlaceCompany RunnersRunner time (4 laps)Total Time
1Николай Кабаджов15:36.4
SAP Labs BulgariaКирил Стоянов16:05.2
Team: SAP Top TeamИван Атанасов15:59.2
Филип Драголов13:49.11:01:30,12
2Krasimira Chahova17:55.6
CHAHOV OODGeorgi Chahov18:06.9
Team: FAMILYKolyo Chahov16:11.5
Tsvetan Chahov15:33.81:07:47,99
3Мартин Чой15:24.1
Адвокатска кантора Манчев и РътковМартен Демирев18:12.6
Team:Виктор Арсенов17:44.3
Делян Манчев18:29.41:09:50,64
4Andrey Samardzhiev16:18.8
Аутсорс Партнърс ИнтернешънълGeorgi Alexiev17:24.1
Team: Accounting NinjaNikolay Ivanov18:25.8
Alexander Kapitanski17:44.91:09:53,77
5Иван Раднев15:48.5
Интерконсулт БългарияНикола Цеков18:45.5
Team: ICBРосен Петков18:06.3
Йордан Георгиев17:39.81:10:20,20
6Ангел Келчев18:44.5
Ernst and YoungГеорги Христов17:36.2
Team: SEAL Team 6Николай Керемидчиев17:52.0
Николай Лазаров16:55.61:11:08,49
7Ivan Lesov15:44.9
Deloitte Bulgaria EOODVasil Buglov19:29.0
Team: CentaursStamen Yanev19:11.5
Lachezar Ivanov17:00.61:11:26,17
8harmonicaБорислав Катков15:40.6
Пощенска банкаИван Мишев18:40.7
Team: Speed 4.0Станимир Чернев18:53.6
Ивайло Петров18:13.51:11:28,59
9Aleksander Slavov17:11.6
ActavisArso Poptodorov15:34.1
Team: ActavisVladimir Todorov21:24.4
Hristo Bliznakov17:48.31:11:58,45
10Мартин Патарински19:50.2
KOSTAL Sofia SoftВасилен Лазаров20:51.0
Team: KOSTALДамян Димитров16:59.2
Христина Козарева15:10.51:12:51,12
11Ivailo Bankov18:25.6
EricssonIvan Dimitrov20:28.5
Team: Chuck NorrisBorislav Bumbarov17:43.6
Helder Palhas16:26.71:13:04,56
12Анисия Василева Аргирова19:54.2
Евролийз АутоАсен Емануилов Асенов17:58.1
Team: Евролийз АутоИвайло Емилов Петков18:41.8
Стоил Любомиров Василев17:11.11:13:45,39
13Ивайло Кабаков18:50.1
OntotextСтефан Енев18:06.8
Team: Ontorunners 1Ивелина Николова20:05.1
Илия Трендафилов17:07.21:14:09,41
14Kiril Vandov18:17.2
TelerikPavel Pavlov18:00.0
Team: Telerik Team 5Vesselin Georgiev19:45.9
Martin Ivanov18:16.11:14:19,41
15Маргарита Тодорова20:26.4
ПроКредит БанкГеорги Ковачев17:12.4
Team: Turbo SnailsЗдравко Бечев18:21.7
Павел Иванов18:30.21:14:30,90
16Polina Georgieva19:15.8
HP BulgariaGalina Vragova21:17.0
Team: HP Wellness RunnersValentin Melinklyiski16:53.4
Asen Taskov17:08.11:14:34,51
17harmonicaМетоди Методиев18:34.4
Био България ООДСтанимир Костадинов17:34.4
Team: ХармоникаЕмил Хаджиев19:56.4
Любомир Ноков18:46.21:14:51,57
18Атанас Кожухаров25:53.9
MtelПавел Сидеров17:48.2
Team: QuadripodsЛюбен Кенанов15:34.0
Мартин Йоцев15:42.11:14:58,41
19Димитър Димитров18:54.8
AthlonДелян Михайлов19:10.5
Team: Red TeamОрлин Христов16:57.1
Емил Цоков20:44.21:15:46,86
20Мирослав Джарнавлиев20:03.8
Mondelez BulgariaПетър Согиндолски18:20.2
Team: The Mean MachinesБорислав Тодоров20:03.6
Христо Николов17:19.51:15:47,36
21Стоян Рачев17:56.6
SAP Labs BulgariaПавел Геневски19:41.1
Team: SAP Joy RunnersАлександра Косева21:37.6
Стефан Славов16:58.71:16:14,20
22Nikolay Avramov21:35.7
TelerikMilen Stanoev20:39.4
Team: Telerik Team 3Alexander Beninski17:55.3
Anton Angelov16:52.91:17:03,60
23Кристиян Арсов18:33.7
eCommeraДимитър Монев17:40.2
Team: BlazersКристиан Пачев19:59.1
Маруш Денчев21:11.01:17:24,20
24harmonicaКлиментина Рашева21:54.0
DenkstattПетър Сеизов19:25.8
Team: driving the changeАпостол Дянков21:09.8
Боян Рашев15:18.41:17:48,16
25Жоро Панчев21:33.2
StinkyХристо Петков20:09.1
Team: Stinky SocksКирил Христов17:46.1
Момчил Веселинов18:48.11:18:16,66
26Цветан Василев18:02.8
MtelГеорги Коджаиванов19:09.8
Team: Най-бързата мрежаВиктор Йорданов22:35.1
Стоил Терзиев18:47.41:18:35,32
27harmonicaIvan Batachki21:40.5
PwCIvan Evstatiev17:14.7
Team: 1Iva Lefterova21:48.5
Pavel Ognemirov18:37.61:19:21,40
28Галин Георгиев21:12.3
WorleyParsonsВалентин Папазов20:55.0
Team: OneWayМомчил Пеков17:50.2
Милена Тодорова19:41.01:19:38,66
29Николина Попарова19:19.8
eCommeraГеорги Запрянов18:09.7
Team: UnitedАлександър Савовски22:23.7
Красен Колев19:46.51:19:39,93
30Antonie Koop21:36.2
C3 / КастъмърКонтактЧенълс БългарияVera Ivanova20:05.6
Team: C3Mario Pavlov17:54.1
Ronald Koornneef20:45.81:20:21,93
31Лилия Огнянова22:48.3
НетинфоВеселин Андреев19:37.2
Team: НетинфоХристо Иванов17:13.3
Емилиян Съртонев20:51.51:20:30,51
32Ралица Генчева19:24.3
КПМГ България ООДИван Въргулев18:37.3
Team: Team 1Десислав Орешарски23:02.9
Надежда Кръстева19:42.81:20:47,56
33Савина Начева21:57.5
НЕТ ИС САТАлександър Хайредински21:10.0
Team: НЕТ ИС САТПавел Недялков18:02.0
Петър Симов19:38.11:20:47,78
34Konstantin Zhelev19:31.9
EricssonVladimir Voev18:01.9
Team: Chuck Norris BrothersLatchezar Milanov22:40.8
Ivan Penchev20:44.61:20:59,26
35Антон Гинев21:06.5
Ernst and YoungДесислава Стоянова18:41.1
Team: The BestДеян Деянов20:48.7
Марин Петков20:26.91:21:03,41
36Филип Балинов15:22.8
КомфоМарта Дронева22:59.9
Team: ONE DIRECTIONДамян Богданов23:12.9
Михаил Николов19:29.11:21:04,92
37Елица Николова18:58.7
МИТ ПРЕСГергана Георгиева20:40.3
Team: МЕНИДЖЪРПетър Добрев24:10.9
Кръстин Димитров17:16.41:21:06,53
38Михайло Николич17:48.3
AthlonКалин Стефанов23:02.7
Team: Gold TeamПетър Нейков21:53.7
Александър Кръстев18:22.51:21:07,55
39harmonicaВиктор Стоянов19:43.5
Пощенска банкаАлександър Киров17:34.1
Team: Щафета 1Събина Димитрова22:59.5
Владимир Янков21:07.41:21:24,76
40Lora Hristova21:44.4
Coca Cola EnterprisesVeselin Petrov19:45.3
Team: Pay to PlayLora Koceva22:29.6
Evgeni Krastev17:31.71:21:31,18
41Крум Илиев21:42.7
ConITПламен Петров24:00.4
Team: Do you even cheat?Милен Спасов17:27.8
Димитър Шалварджиев18:21.71:21:32,74
42Zdravko Kolev20:13.0
InfragisticsViktor Aladzhov19:25.1
Team: Ignite UIMartin Stoev21:03.1
Jeni Hristova21:12.71:21:53,98
43Станко Пенев19:55.9
BNP Paribas PFБиляна Руженова22:32.5
Team: Без имеСилвия Христова23:04.0
Мирослав Степанов16:43.01:22:15,61
44Георги21:29.2
Хоп ОнлайнВалери21:11.2
Team: Top HoppersЛоренцо17:16.6
Хуело22:23.61:22:20,86
45Христо Ласков16:57.8
PublicisКирил Геренов20:38.8
Team: PublicisАлександра Валасопуло18:26.3
Ана Георгиева26:24.91:22:27,95
46Владислав Вълчев19:27.9
Chaos GroupМихаил Джурев22:00.6
Team: Fast bugsСветослав Попов21:13.5
Михаил Сергеев20:04.71:22:46,90
47Виктор Нанчев18:06.2
BNP Paribas PFДрагомир Данаилов21:11.1
Team: Power JetХристина Михайлова25:33.0
Георги Пасков18:00.71:22:51,16
48Имре-Ласло Антал20:46.8
Convergys BulgariaАндраш Атила Антал17:26.4
Team: Convergys 1Десислава Балтова22:53.2
Йонес Рошди21:53.51:23:00,07
49Стоил Стойчев17:08.4
eCommeraДеляна Иванова24:32.7
Team: Fantastic FourЕлица Караджова21:47.4
Христо Братанов19:55.21:23:23,84
50Johan Akerud22:09.6
Coca Cola EnterprisesDilyana Kiryakova22:22.6
Team: Only Time CountsAtanaska Bedeleva20:41.1
Dimitar Popov18:13.61:23:27,00
51Ivelin Tenev19:57.1
Axway BulgariaPetya Karastoyanova24:28.8
Team: AxwayNikolay Totomanov18:41.7
Vasil Marinkov20:21.61:23:29,35
52David Stoykov18:07.9
TradologicIrina Mandova23:46.4
Team: Tradologic 2Biser Dimitrov22:13.5
Silvi Angelov19:28.21:23:36,22
53Ivan Danyanov18:55.4
Аутсорс Партнърс ИнтернешънълVladimir Genadiev21:27.0
Team: Forest GunsRada Angelova23:15.8
Milen Madzharov20:07.11:23:45,49
54Костадин Иванов Ганчев21:16.5
StinkyДеана Цветанова Велкова23:35.0
Team: Stinky Socks 2Мина Вихренова Бънкова20:59.5
Димитър Розалинов Райков17:56.01:23:47,12
55Nikolay Neshev22:51.8
Deloitte Bulgaria EOODNikolay Ilchev19:11.5
Team:Iordan Genov20:14.6
Nikola Seymenov21:30.71:23:48,87
56Александър Мурадян20:47.4
VIVACOMИлиян Нинов21:27.3
Team: VIVACOM 2Антон Пчелавор22:35.1
Пламен Тренев19:01.91:23:51,85
57Боряна Захариева26:18.3
Euroccor JSCНедялко Стефчев16:50.5
Team: The flying monstersМилена Велкова21:41.5
Галена Генчева19:17.71:24:08,23
58Plamen Dinchev18:02.3
Coca Cola EnterprisesDilyana Bogeva22:26.4
Team: Run To ReportRandy Rosseel22:20.5
Dimitar Bogoev21:22.71:24:12,07
59Георги Димов21:25.5
ACO BulgariaПетър Петров23:35.7
Team: ACOТихомир Тодоров22:43.2
Марио Цолов17:34.21:25:18,79
60Тамир Шабат22:55.4
Quadrant Beverages ADДесислав Палапушев21:42.6
Team: PepsiВладимир Минев21:21.2
Димитър Русев19:22.81:25:22,25
61Gergana Sarafova20:45.2
Experian BulgariaEvgeni Ivanov23:29.9
Team: Experian Machines 1Simeon Lambev17:50.4
Stanislav Dinev23:39.61:25:45,29
62Александър Хитров21:13.8
Micro Focus LTDМартин Иванов24:50.9
Team: Micro FocusСтанислав Каменов19:27.7
Цветан Илиев20:20.81:25:53,32
63Светлана Иванова21:08.6
VIVACOMТеменужка Дановска27:30.6
Team: VIVACOM 1Живко Желев20:07.2
Ненчо Ненчев17:23.01:26:09,49
64Атанас Стойков22:26.0
Ernst and YoungДеница Доросиева20:16.8
Team: 4MaticЕвелин Илиянова21:13.0
Станко Георгиев22:36.01:26:32,09
65Иван Иванов21:43.8
Questers BulgariaПетър Торнев21:55.8
Team: QuestersВасил Дичев20:00.8
Валентина Хаджийска22:59.01:26:39,65
66harmonicaAnton Petrov18:35.4
PwCMaya Alexandrova22:47.5
Team: 2Atanas Sabev18:02.8
Georgi Stoykov27:17.41:26:43,28
67harmonicaВаня Динова21:30.2
Пощенска банкаАтанас Геренов22:15.9
Team: М.А.В.А.Момчил Митев22:15.7
Александър Данчев21:14.71:27:16,69
68Станислав Кирилов22:08.9
Chaos GroupАлександър Казанджиев22:02.8
Team: Motion BlurВестимир Марков23:12.5
Николина Ефтимова19:58.11:27:22,52
69harmonicaIoannis Serafeimidis22:04.3
Пощенска банкаИна Батулова20:16.0
Team: NetRunПолина Станкова23:16.9
Константин Илиев21:52.21:27:29,58
70Йордан Камджилов16:58.7
КПМГ България ООДДеница Димитрова23:02.4
Team: Team 2Антоанета Кръстева26:19.7
Веселина Саламитова22:00.21:28:21,22
71Ivan Todorov22:00.6
TelerikGeorgi Georgiev20:45.4
Team: Telerik Team 4Desislava Yordanova25:52.5
Ventsislav Staykov19:43.71:28:22,41
72Simeon Nenov23:08.4
TelerikAlexander Futekov21:53.2
Team: Telerik Team 2Stanimir Karoserov21:47.2
Ivan Petrov21:39.01:28:28,10
73harmonicaНадежда Боева23:07.2
Пощенска банкаГергана Чернева-Агопян24:00.0
Team: Като Правно, няма равноПетър Андреев20:28.8
Радко Геренов21:03.61:28:39,77
74Anelia Ivanova26:03.3
TradologicKrasimira Ivanova22:32.3
Team: Tradologic 1Petar Velikov20:56.2
Martin Parvanov19:10.51:28:42,50
75Birol Ismail23:08.8
C3iMarta Lasiuk23:00.5
Team: Run, Forest, run!Georgi Kupenov21:45.5
Petya Boyadzhieva21:06.01:29:01,00
76Венцеслав Димитров24:55.9
ТРЕМОЛДимитър Станчев23:05.9
Team: Run Lovin' CriminalsСветлозар Георгиев20:47.4
Николай Колев20:16.21:29:05,60
77Liya Alexandrova26:22.2
ITCEKristina Kotseva25:55.6
Team: EmperorsKiril Baranski17:21.4
Nina Prodanova-Iozeva19:28.51:29:07,96
78Вера Рангелова21:16.2
УНИЦЕФ БългарияИванка Ангелкова23:16.4
Team: УНИЦЕФ БългарияГергана Павлова23:42.6
Ясен Георгиев20:59.51:29:14,98
79Мария Шопова21:11.6
Convergys BulgariaКалин Съботинов23:30.0
Team: Convergys 2Ивелин Георгиев21:43.4
Нато Василевски23:09.81:29:35,02
80Янка Янкова21:00.3
ПроКредит БанкОлег Кузнецов20:48.8
Team: СветкавицаГалин Димов23:11.8
Кристиан Чешмеджиев24:34.11:29:35,16
81harmonicaBorislav Baltov20:55.0
PwCArgir Mishev20:46.7
Team: 3Antoniya Korkinova26:02.6
Milena Radeva21:54.81:29:39,33
82Viktoriya Stoyanova21:46.5
TMF GroupZornica Kalcheva28:05.2
Team: TMF GroupTeodora Stoycheva21:48.3
Stefan Dimitrov18:09.11:29:49,19
83Румяна Георгива Танева20:04.6
BNP Paribas PFЗдравко Здравков Иванов23:25.2
Team: ОТБОРМартин Тодоров Гергов20:28.8
Тодор Арменович Погосян25:59.31:29:58,08
84Veselina Radeva23:11.1
TelerikVeronica Milcheva25:46.8
Team: Telerik Team 1Sabrie Nedzhip23:03.0
Kamen Ivanov18:05.91:30:07,05
85Stefan Ivanov17:57.4
Smart Wearables Ltd.Nevena Ganeva26:17.9
Team: StepsssAtanas Bahchevanov23:32.2
Christian Parmakov23:39.01:31:26,72
86harmonicaВеселин Пандов21:42.6
Делойт ОдитСветлана Бучинска26:07.0
Team: Делойт ОдитИвайло Иванов23:43.0
Венета Тодорова20:28.31:32:01,09
87Яна Петрова19:26.2
МБАЛ СофиямедСвилен Яначков22:34.1
Team: СофиямедИван Вълчев18:59.6
Ангелина Ценкова31:05.71:32:05,71
88harmonicaДесислава Димитрова20:58.2
Пощенска банкаИван Диков27:01.3
Team: NUTSРумен Денков23:02.6
Красимира Панчева21:07.61:32:09,85
89Бончо Бонев23:24.4
Convergys BulgariaНуно Коелю20:19.1
Team: Convergys X-StreamАлександра Арабаджиева24:31.2
Николай Серафимов23:57.21:32:12,07
90Georgi Stilyanov18:33.5
AMARANT BULGARIA LTDIliyana Gaytandzhieva23:16.4
Team: AMARANTGergana Petrova25:17.5
Desislava Miteva25:23.01:32:30,60
91Емилия Ганева31:34.0
CMS SofiaМилена Гогова21:42.1
Team: CMS RunnersАнгел Бангачев21:42.0
Илиян Петров17:36.31:32:34,64
92Nadia Nemmoul22:39.7
Euroccor JSCКирил Георгиев18:40.1
Team: Too good to be trueНедялка Каменова23:55.4
Sadik Elmahir27:43.31:32:58,71
93Владимир Ефтимов18:36.5
Бонев Софт ОдитингМария Цветанова26:15.4
Team: АЖУР 7Кристина Делимаринова23:16.5
Боян Паскалев25:56.31:34:04,94
94Yana Uzunova23:14.2
EricssonGalya Dobreva26:00.8
Team: Chick NorrisMariana Ivanova22:30.6
Raya Krasimirova22:55.81:34:41,64
95Емил Георгиев23:54.0
Euroccor JSCМарина Стаменова25:13.9
Team: Toujours plus loin toujours plus hautJamal Aidi23:53.9
Деница Коева21:54.61:34:56,66
96Svetla Angova23:24.7
SitegroundStanimira Ivanova25:09.3
Team: SiteGround RoadRunnersSvetoslav Savov25:32.2
Raya Stoilova21:39.11:35:45,59
97Orlin Dochev21:16.1
Next ConsultYana Ivanova25:46.8
Team: Run ForceTanya Ivanova24:45.7
Denitza Stefanova24:54.11:36:42,85
98Evelina Evtimova22:54.4
Deloitte Bulgaria EOODLydia Razmova27:31.3
Team: UnicornsJoanna Marciniak24:44.7
Delyana Ivanova21:59.71:37:10,35
99harmonicaPaul Tobin21:57.5
PwCStela Kaleva28:33.7
Team: 4Blagomir Minov21:22.9
Veselka Petrova25:16.21:37:10,49
100Ивайло Гечев22:51.6
ПроКредит БанкТеодор Минчев28:22.0
Team: Bank`n`RunАнна Стойчева25:01.3
Ирена Пачилова-Петрова22:09.81:38:24,92
101Мария Николова30:21.6
Брайт Маркетинг РисърчЦветелина Вълова26:49.5
Team: Bright and FuriousВиктор Христов23:23.6
Андриан Георгиев19:00.31:39:35,12
102Методи Драганов22:35.2
Брайт Маркетинг РисърчМихаел Михов22:32.3
Team: Bright StarsКрасимир Панайотов24:57.0
Тоньо Нунев29:30.81:39:35,43
103Aleksandar Kuzmanski17:59.9
Experian BulgariaAleksandra Shivacheva28:46.3
Team: Experian Machines 2Georgi Hristov25:58.1
Georgi Milanov30:32.11:43:16,61
104Гергана Стоянова23:27.7
SDLЛиляна Ефремова26:55.9
Team: SDLНиколай Калев31:10.6
Павел Пенчев22:39.91:44:14,26
105Стоян Стоянов26:28.8
Брайт Маркетинг РисърчБиляна Табакова36:36.7
Team: Bright MindsТоньо Желев26:43.4
Георги Славов22:28.51:52:17,52
DNQБожин ДимитровDNQ
Ernst and YoungКалин ПавловDNQ
Team: ФалстартМария КондоваDNQ
Соня ВангеловаDNQDNQ
DNFАлек АндреевDNF
TEDxBGТеди ЗареваDNF
Team: Чакайте, идвамеЙоанна МитоваDNF
Zornitsa MitkovaDNFDNF